Sigortacılık Hizmetleri /

Köseoğlu Turizm Transfer Hizmetleri

NAKLİYAT SİGORTASI

Nakliyat Emtea Sigortası, herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ya da demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında güvence altına alan sigortadır.

SAĞLIK SİGORTASI

SGK'lısınız ama özel hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsunuz; ancak yüksek prim ödeme şansınız yok.Bu noktada Tamamlayıcı Sağlık Sigortası imdadınıza yetişiyor.SGK’lı olanların sağlık hizmetlerinden daha kapsamlı yararlanabilmesi için oluşturulan bir sağlık sigortasıdır.

KASKO SİGORTASI

Kasko sigortası ise aracınızın yanması, çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi durumunda bunun yanısıra kaza sonucunda oluşabilecek zararlarıda güvence altına alan bir mal sigortasıdır. Kesinlikle Zorunlu olmayıp, kişinin isteğine bağlı olarak özel olarak yaptırılmaktadır.

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI

Zorunlu trafik sigortası; araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan bir sigorta olup bu sigorta aracılığıyla karşı tarafa vereceğiniz maddi ve bedeni zararları güvence altına alır.

İŞYERİ SİGORTASI

İşyerinizde Ya da ofisinizde  güvenle ve huzurla çalışmak için  işyeri paket sigortası yaptırmak gerekir.Bu sayede ;işyeri binanızı, camlarınızı ve tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak güvence oluşturur.

SORUMLULUK SİGORTASI

Ferdi kaza, 3. şahıs Mali Sorumluluk teminatları, hukuksal koruma teminatı, İşveren Mali Sorumluluk teminatı ekonomik rakamlarla büyük riskleri minimize eden sigorta türüdür.

MÜHENDİSLİK SİGORTASI

İnşaat Tüm Riskler Sigortası, Montaj Sigortası, Makine Kırılması sigortası en önmeli 3 mühendislik sigortası olup HDI Sigorta bu 3 kulvarda da oldukça uzmanlaşmıştır.


Diğer Hizmetlerimiz

HAVAALANI TRANSFER

Köseoğlu Turizm, istanbul'da bulunan baslıca otel, havaalanı transfer sirketlerinden biridir. Uzun yıllardır
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

2011 yılında kurulan Köseoğlu Turizm, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Köseoğlu Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

VİP TRANSFER

Köseoğlu Turizm bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Hizmetlerimiz

"2011 yılında kurulan Köseoğlu Turizm, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan geniş araç filosuyla "koşulsuz müşteri memnuniyeti" odaklı personel taşıma hizmeti vermektedir..."
Personel Taşımacılığı

"Köseoğlu Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşimini saglamanin ve degerli velilerimizin takdirini toplamanin hakli gururunu yaşamaktadir...."
Öğrenci Taşımacılığı

"Köseoğlu Turizm ; toplantılarınız, davet organizasyonlarınız ve kongre organizasyonlarında katılımcı profili ve sayısına göre, size alternatif havalimanı transferi , taşımacılık ve ulaşım önerileri sunarak, sizin..."
Fuar Transfer Hizmetleri

"Köseoğlu Turizm bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve..."
Otel Transfer Hizmetleri