Öğrenci Taşımacılığı /

Köseoğlu Turizm Transfer Hizmetleri

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Köseoğlu Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşimini saglamanin ve degerli velilerimizin takdirini toplamanin hakli gururunu yaşamaktadir.
Köseoğlu Turizm, ögrenci servis araçlari kapsaminda;
-Okul taşitlarimiz 28/08/2007 tarih ve 26627 sayili resmi gazetede yayinlanan okul servis araçlari yönetmeligine tabii, ögrenci taşimaciligina uygun emniyet kemerli araçlardan oluşmaktadir.
-Ögrenci servislerimiz 0-3 yaş arasindadir.
-Araçlarimizin hepsi tam klimalidir.
-Araçlarimiz Arvento Araç Takip Cihazi ile izlenmektedir. Araçlarimizda bulunan GPS sayesinde araçlar kontrol edilebilir durumdadir. Ögrencimizin hangi güzergahta oldugunu, kaç km hizla seyir halinde oldugunu takip edebilirsiniz.

-Ögrencilerimizin tamami özel saglik ve ambulans hizmeti anlaşmasi kapsaminda güvence altina alinmiştir. Olasi saglik problemlerine karşilik Medline ile anlaşmamiz geregi aninda müdahale hizmeti verilmektedir.
-Şoförlerimiz ve rehber personelimiz özel kiyafetli olup, kişisel bakima özen göstermektedir.
-Araçlarimizin arkasinda ögrencilerimizin iniş ve binişleri sirasinda yakilmak üzere 30 cm çapinda kirmizi işik ve üzerinde siyah renkte büyük harfle ' DUR ' yazisi okunacak şekilde tesis edilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

HAVAALANI TRANSFER

Köseoğlu Turizm, istanbul'da bulunan baslıca otel, havaalanı transfer sirketlerinden biridir. Uzun yıllardır
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

2011 yılında kurulan Köseoğlu Turizm, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Köseoğlu Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

VİP TRANSFER

Köseoğlu Turizm bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Hizmetlerimiz

"2011 yılında kurulan Köseoğlu Turizm, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan geniş araç filosuyla "koşulsuz müşteri memnuniyeti" odaklı personel taşıma hizmeti vermektedir..."
Personel Taşımacılığı

"Köseoğlu Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşimini saglamanin ve degerli velilerimizin takdirini toplamanin hakli gururunu yaşamaktadir...."
Öğrenci Taşımacılığı

"Köseoğlu Turizm ; toplantılarınız, davet organizasyonlarınız ve kongre organizasyonlarında katılımcı profili ve sayısına göre, size alternatif havalimanı transferi , taşımacılık ve ulaşım önerileri sunarak, sizin..."
Fuar Transfer Hizmetleri

"Köseoğlu Turizm bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve..."
Otel Transfer Hizmetleri